Premiats sorteig val de l’arrossada vegetal pel dijous 16

 

banderola

 

 

Els/les premiats/es podran recollir l’obsequi ensenyant el seu DNI el dijous 16 a la carpa de Campus Sis a  partir de les 11:00.

 

 

 

 

 

Podeu consultar els premiats:

Agudo serrano, lluisa
Ahufinger Vegas, Carol
Alcolea Parés, Meritxell
Álvarez Díaz, Núria
André Vazquez, Joan Manel
Anton Martorell, Ester
Arias Diaz, VAnessa
Ballbé García, Sílvia
Benitez Gallego, M. Carmen
Bericat Bonet, Mercè
Boncompte Bonfill, Isabel
BONCOMPTE SATORRAS, ÀNGELS
Braut Sallent, Elisabet
BUENO ALVAREZ, LAURA
CABRERA MAJORAL,XAVIER
CAMPDEPADRÓS CELDRÁN, ANNA
Campos Pérez, Elisa
Cantero Hidalgo, Concepcion
Canyameres Masip, Sergi
Capilla Rodríguez, Lucía
CARBONELL SAURI, ANNA
Carrasco Peña, Montse
CASELLAS COMALLONGA,ALBA
CASTAÑO NARANJO, OLGA
Castell Ordinas, Onofre
Castillo Villegas, Ana
Cervera Hurtado, Monica
Charro Castro, MªCarmen
CORRAL FULLA, EVA
COUSO LAGARÓN, DIGNA
De Fez Ramos, Ana
DE LA BELLA ARANDA, CARMEN
DOMINGUEZ CAMINO, MANOLI
Ester Vila Gutierrez
Esteve Herreras, M.Carmen
Faura Muñoz, Georgina
FERRER ARGELICH, SUSANA
Ferrer Font, Laura
Figuerola Finard, Marta
Fons Renaudon, Virginia
FONTES BRUNET, ÈLIA
Galera, Sebastian
gamero cortés, elena
García Muñoz, Francis
García Nanclares, M. Teresa
García Torrado, Eva
García-Pardo Sánchez, Maleny
GIMENO REAL, MARIA DOLORS
GODIA LATORRE, MONTSERRAT
GOMEZ ENERO, SILVIA
Gonzalez Matos, Queralt
Gonzalez Pujol, Ariadna
González Silva, Carme
Hernández Salgado, Ester
HERNANDEZ SANCHEZ, BEATRIZ
Humet Blanco, Eva
IBARZ ESTEVA, MARIA JESUS
Iglesias Fonseca, Maria Isabel
Izquierdo Fontanills, David
JARDI VINAGRE, MONICA
laura arnau sabatés
LLUIS AVILES, ISABEL
Loba Duran, Maria Jose
LOPEZ GOMEZ, NOEMI
Lopez Sanchez, Pilar
LOPEZ VILLANUEVA, JOSE
lopez, luis
Lorenzo Ajo, Jose Antonio
LUJÁN PINTA, ALMUDENA
Luque Campillos, Carolina
mañas segura Inmaculada
Martínez Cuenca Sandra
MARTINEZ MARTINEZ, SILVIA
Martínez Rodríguez, Ana María
MARTOS VALVERDE,ARACELI
Molón Brígido, David
Mora Garrido, Mabel
Moreno Baltà, Victòria
MORES ROS, CARMEN
Morró, Meritxell
Moya Martinez, Marta
Nin Cendón, Elisabeth
Oliva Masana, Ma. Dolors
Ortega Garcia, Patricia
Pacios Pujado, Pilar
palacios ontalva
PERONA ROBLES, PURI
Pescador Ventosa, Ana
Prats Ferret, Maria
PUYAL ARILLA, INMACULADA
RAMÍREZ SEVILLA, ESPERANÇA
REAL MERINO, IRENE
REYES VALDES, CARMEN
Riba Sicart, Montserrat
Richter Castillo, Clara
Roca Trias, Elisabet
RODRIGUEZ CLIMENT, EVA
Romero Ballesteros, Lluïsa
Rosa Mª Sobrino
ROZAS LIRAS, M.ANGELS
Rubio Bosch, Mercè
RUIZ SALMERON
Salas Huetos, Albert
salinas gonzalez, veronica
sanahuja gavaldà, marisol
Sanjuan Delmás, David
Sanye Mengual, Esther
Sarrate Navas, Zaida
Solé Jareño, Núria
SOLER MARTÍNEZ, Isabel
SOLVAS MILLANES, M.ANGELS
Soto Vilchez, Ana M.
Tomás Lorca, Lourdes
Tomasa Priego, Isidre
TORRES LÓPEZ, ÀNGELS MARIA
VALLEJO MORIANA, OLGA
Van Wijk Adan, Malou
Vazquez Barriel, Cristina
Vilà Prats, Laia
Vilchez Hernández, Ana Celia
Zubillaga Cayiela, Olga

 

Aquesta entrada ha esta publicada en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.