Escoles Novelles 1Curs 05/06 (9)
11ª. Escola Sant Cugat (Sant Cugat) – Assumpta Bonet
CEIP Can Roca (Terrassa) – Maite Manils
CEIP Joan Torredemer (Matadepera) – Montse Soler
CEIP La Sínia (Molins de Rei) – Mercè Parès
CEIP Les Arenes (Terrassa) – Roser Ripoll
CEIP L’Olivera (Sant Cugat) – Dori Solvas
CEIP Mas Prats (Palafolls) – Conxa Gomez
CEIP Ponent (Terrassa) – Carme Guitart
CEIP Turo de Can Mates (Sant Cugat) – Montse Montesinos

Escoles Novelles 2 Curs 06/07 (7)
CEIP Rivo Rubeo (Rubí) – Montse Ventura
CEIP Rellinars (Rellinars)– Xavi Geis
CEIP Rosa Oriol (Lliça d’Amunt))– Carme Castany
CEIP Roser Capdevila (Terrassa) – Blai Sotos
CEIP Miquel Martí i Pol (Badia) – Ramon
EEI Els Daus (Cardedeu) – Montse Galbany
CEIP Marta Mata (Vilanova del Camí) – Marta Hervàs

Escoles Novelles 3Curs 06/07 (12)
CEIP El Vinyet (Solsona) – Anna Vazquez – C5009101
CEIP Campllong
CEIP FluviĂ  (Barcelona)
CEIP Jaume I (Terrassa)
CEIP La Sínia (Molins de Rei – Baix Llobregat)
CEIP Matagallas (Sta. Maria de Palutorddra – Vallès)
CEIP Velazquez Terrassa – Vallès)
CEIP Roser Capdevila (Polinyà) Jodi castellsegué
CEIP Can Bassetes A8064027 Montse Safont Castellar del Vallès CEIP El Sol i La Lluna (Castellar del Vallès – Vallès)
CEIP Sabadell A8062638 Rosa M. Fons
CEIP Vapor Cortés (Terrassa – Vallès) A8067247 Dolors Moya
CEIP Lola Anglada (Sant Quirze del Vallès – Vallès) A8067201 Ricard Manresa

Escoles Novelles 4Curs 06/07 (16)
Escola Can Soler (Sant Vicenç de Castellet)
Escola Ametllers
Escola Castellnou
Escola Sant Andreu de Llavaneres (Sant Andreu de Llavaneras)
Escola Els Alocs (Vilassar de Mar)
Escola La Girada
Esocola Pins (Moja)
Escola Vilanocva III (Vilanova i la GeltrĂş)
Escola Els Quatre Vents (Canovelles – Vallès)
Escola de Parets (Parets – Vallès)
Escola La Falguera (Vilanova del Vallès – Vallès)
Escola de Lliçà de Vall (Lliça de Vall- Vallès)
Escola Soler de Vilardell
Escola Caldes de Montbui (Caldes de Montbui – Vallès)
Ecola Les Franqueses
Escola Roda de Ter (Roda de Ter – Osona)

Seminari BCN Comarques Curs 06/07
Bages:
Escola Can Soler de Sant Vicenç de Castellet
Escola Ametllers
Maresme:
Escola Sant Andreu de Llavaneres (Labandaria)
Escola Els Alocs (Vilassar de Mar)
Penedès:
Escola La Girada
Escola Pins (MoiĂ )
Garraf:
Escola Vilanova III (Bolerany)
El Vallès:
Escola Els Quatre Vents (Bolerany)
Escola de Parets
Escola La Falguera (Vilanova del Vallès)
Escola LLiçà de Vall
Escola Soler de Vilardell
Escola Caldes de Montbui (El CalderĂ­)
Escola Les Franqueses
Osona:
Escola Roda de Ter

Escoles Novelles 5Curs 07/08
CEIP Muntanyola (Muntanyola – Osona), Àngels Canadell Pareda – mcanade9@xtec.cat
CEIP de Canet de Mar (Canet de Mar – Masresme), Àngels Ferrer Costa
SES de TeiĂ 
CEIP de TorellĂł
CEIP La SĂ­nia (Vic)
CEIP ĂŤtaca
CEIP Sagrada FamĂ­lia (Manresa)
CEIP Les Masies de VoltregĂ 
CEIP de Pontons
CEIP Sta. Margarida i els Monjos
CEIP de Santpedor
CEIP Torder
CEIP d’Argentona
CEIP de Sbnt FruitĂłs de Bages
SES de Sant Esteve de Palautordrea
IES Ribes II – Sant Pere de Ribes
CEIP Joan Coromines
IES La Plana (Vic)
CEIP de Sant Celoni
CEIP de Santa Susana II
CEIP de Cubelles II
IES Vilanova del vallès
CEIP de Santa Eulàlia de Ronçana
CEIP de Cardedeu
CEIP de Dosrius
CEIP de Tona
CEIP de Sant MartĂ­ de Centelles
CEIP Marta Mata (MatarĂł)

Escoles novelles curs 08/09
CEIP CalderĂ­ de Caldes de Montbui
CEIP FluviĂ  de Barcelona
CEIP Els Vinyals de Lliçà de Vall
CEIP Matagalls de Sta. Maria de Paluatordera
CEIP El Castell de Tona
CEIP Antonio Machado de MatarĂł
CEIP FructuĂłs Gelabert de Barcelona
CEIP El Sol i la Lluna de Castellar del Vallès
CEIP Soler de Vilardell de Sant Celoni
CEIP ĂŤtaca de Manresa
EBM Els Daus de Cardedeu
CEIP Rellinars de Rellinars
CEIP Miquel Martí i Pol de Barberà del Vallès
CEIP Lola Anglada de Sant Quirze del Vallès
CEIP Mas Prats de Palafolls
CEIP Can Manent de Palafolls
CEIP de Sta. Eulàlia de Ronçana
CEIP Pla del Puig de Sant FruitĂłs de Bages
CEIP LabandĂ ria de Sant Andreu de Llavaneres
CEIP La Falguera de Vilanova del Vallès
CEIP Els Alocs de Vilassar de Mar
CEIP Marta Mata de Vilanova del CamĂ­
CEIP Joan Coromines de MatarĂł
CEIP Les Arenes de Terrassa
CEIP L’Olivar de Castellnou de Bages
CEIP El Vinyet de Solsona
CEIP Valldeneu de Sant MartĂ­ de Centelles
CEIP Camins de Les Fraqueses del Vallès
CEIP Rosa Oriol de Lliça de Munt
CEIP Rivo Rubeo de RubĂ­
CEIP Ciutat d’Alba de Sant Cugat
CEIP Roser Capdevila (Torre-Sana) de Terrassa
CEIP Sabadell Centre de Sabadell
CEIP La Maquinista de Barcelona
CEIP Montserrat SolĂ  de MatarĂł
CEIP La Serreta de Santpedor
Llar d’Infants La Blava de Barberà del Vallès
CEIP Pontons de Pontons
CEIP La SĂ­nia de Molins de Rei
CEIP Ponent de Terrassa
CEIP TurĂł de Can Mates de Sant Cugat
CEIP L’Olivera de Sant Cugat
CEIP D’Olèrdola
CEIP La Girada
CEIP Sant Joan de Vilatorrada
CEIP Sant Vicenç de Castellet
CEIP Vilanova I la GeltrĂş III
CEIP Figuera Major

Seminari 2011, escoles inscrites
Escola La Florida de Santa Perpètua de Mogoda
Escola Bisbat d’Egara de Terrassa
Escola Mas Prats de Palafolls
Escola Taula Rodona de Sant Quirze del Vallès
Escola La Falguera de Vilanova del Vallès
Escola Miquel Martí i Pol de Barberà del Vallès
Escola La SĂ­nia de Molins de Rei
Escola de Sabadell Centre de Sabadell
Escola Ponent de Terrassa
Escola El Sol i La Lluna de Castellar del Vallès
Escola Mas Rampinyo de Montcada i Reixac
Escola Santa Perpètua III de Santa Perpètua de Mogoda
Escola Soler de Vilardell de Sant Celoni
Escola Roser Capdevila de Terrassa
Escola Can Manent de Cardedeu
Escola de Rellinars de Rellinars
Escola de Barberà VII de Barberà del Vallès
Escola El Vinyet de Solsona

Conferències primer trimestre curs 2010-2011
Escola Minguella de Badalona
Escola GaudĂ­ de Barcelona
Escola Valldaura de Barcelona
Escola Joan Sallarès i Pla de Sabadell
Escola Sant Climent de Sant Climent de Llobregat
Escola La Florida de Santa Perpètua de Mogoda
Escola L’Avet Roig de Sant Celoni
Escola Joaquim Blume de Sabadell
Escola Can Cladellas de Palau-solitĂ  i Plegamans
Escola Els Xiprers de Barcelona
Escola ĂŤtaca de Barcelona
Escola Can Besora de Mollet del Vallès
Escola Els Alocs de Vilassar de Mar
Escola Ernest Lluch d’Abrera
Escola El Martinet de Ripollet
Escola Mas Prats de Palafolls
Escola Taula Rodona de Sant Quirze del Vallès
Escola La Falguera de Vilanova del Vallès
Escola Marina de Montgat
Escola Miquel Martí i Pol de Barberà del Vallès
Escola Turó de Can Mates de Sant Cugat del Vallès
Escola La SĂ­nia de Molins de Rei
Escola Can Coll de Torrelles de Llobregat
Escola de Sabadell Centre de Sabadell
Escola de CervellĂł
Escola Marta Mata de Vilanova del CamĂ­
Escola Cau de la Guineu de Corbera de Llobregat
Escola El Sol i La Lluna de Castellar del Vallès
Escola Mas Rampinyo de Montcada i Reixac
Escola Rivo Rubeo de RubĂ­
Escola Santa Perpètua III de Santa Perpètua de Mogoda
Escola La Llacuna del Poblenou Barcelona
Escola ĂŤtaca de Manresa
Escola El CalderĂ­ de Caldes de Montbui
Escola Soler de Vilardell de Sant Celoni
Escola Cartagena de Barcelona
Escola FluviĂ  de Barcelona
Escola Can Manent de Cardedeu
Escola de Rellinars
Escola de Barberà VII de Barberà del Vallès
Escola El Bosc de la Pabordia de Girona
Escola El Vinyet de Solsona
Escola Pla de Mar de Coma-Ruga

Deixa un comentari

Si us plau, demostra que no ets un robot * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.