Premiats sorteig samarreta Campus SiS

sam

 

Els/les premiats/es podran recollir l’obsequi ensenyant el seu DNI el dijous 16 a la carpa de Campus Sis a  partir de les 11:00.

 

 

 

 

 

 

Podeu consultar els premiats:

 

Alcántara,  Gustavo
Amorós Masana, Neus
Arbós,ada
ARMESTO VIZCAINO, MARIA ROSA
Balaguer Basso, María
Balaguer Berbel, Patricia
Berenguer de la Cuesta, Esther
Biarnes Mas, Xavier
Buyo Lagares, Sara
Cabeza Arisó, Sílvia
CALDERON FAJARDO, ESTHER
Calvet Mir, Laura
Campos Pérez, Elisa
Cañadas de la Paz, Ramon Manuel
Capilla Acosta Andrea
CARRASCOSA AGUILAR, TOÑI
CARRERAS COLOM, ESTER
CASANOVA MOHR, RAIMON
Castells Prims, Oriol
Cendros Carreras, Mireia
charlie raventos
clavell fuentez, carina
Colom Pellicer, Marina
Cosano García
Cuadrado Benítez, Maribel
Culea, Anastasia
D’Amario, Barbara
Dapena San, Roger
DE ALCÁNTARA-GARCÍA, PEDRO
De la cruz Nuñez, Diana
Díaz, Marianela
Dolado Fernandez, Esther
DOLZ PEIDRO, CONCEPCIÓ
Domingo, Cristina
FARRÉ VILA, JOAN
Fernández Nicieza, Isabel
Fernandez Sola, Cristina
FLÓREZ CAMPRUBÍ, SANDRA
franco puntes, daniel
GABARNET LLOBET, ELISABET
galindo fernandez, sandra
GARCIA BENITEZ, MANUELA
Garcia Carrillo,  Mªdolores
García Pérez, Mª José
garcia sena, M.Rosa
Gázquez Tobajas, Maria Reyes
Gil Jimenez, Alberto
Gironès Targa, Laia
González Jones, MAria
Gonzalez Tejada, Núria
Imma Teixidó
Irene Muñoz
Jimenez Gimenez, Esther
Jiménez Gómez, Margarita
JIMÉNEZ NAVAU, ELENA
Juarez Esteban, Elisa
Kaczmaryk Anna
LABRADOR AGUSTIN, ESTHER
lloveras fernandez olga
Losada Fernandez Pere
Luque Campillos, Carolina
Mallol Dominguez, Cristina
Maroto Fernández, Xiomara
marqués Linares, carmen
Martínez Ingelmo, Sergio
Martínez Mariscal, Ana M
Mesas Gil, Dolores
Moraleda Cibrián, Núria
MORATE LAFUENTE, MONTSERRAT
Navarro Moreno, Mª José
Ordines-Capó, Josep
ORTIZ GÓMEZ, JOSÉ Mª
Padilla Barriento, Marc
padilla bravo, rosa
Palau Villén
Pardo Perez, Ingrid
PARELLA LORENZO MIREIA
PAU GARCIA, ABEL
PERALTA SERRANO, ALICIA
Pérez Ribera, Tatiana
Petit Boix, Anna
Piñol Bautista, Miquel
Pont Guardi, Laura
Poveda Barbero, Anabel
Prats Fuxet Carme
Pretel Aizpurua, Carla
Pubill, Erinda
PUIGGERMANAL BRASO, BARBARA
PUYAL ARILLA, INMACULADA
QUER BUENO, JUDIT
Racero Jimñenez, Raül
Ramos Sanfiel, Patricia
RAVENTOS, MÍRIAM
Reche Camba, Montserrat
Rius Vera, Núria
Rivodigo Rojas, Domingo
Robles, Mª Teresa
Rodó Morera, Jordi
Rodríguez  Valenzuela, Carme
ROS MORALES, MAR
Rosa Fàbregas Estrada
Roselló Pena, Ivan
Sáez Rodríguez, Eva
Safarifard, Vahid
salazar herrera irene
Sánchez Román, Virgínia
Sanchez Sala, Marta
Sempere Parada, M. Isabel
Serena i Rius, Manel
Serra Galceran, Núria
Serveto López, M. Dolors
SOLANAS GARCIA, MONTSERRAT
Soto Company, Albertº
Suades, Joan
Tatger Olivé
Teixé Molins, David
Timoner Almiñana, Idoia
TORELLÓ NAVARRO, MARTA
Urdaneta Padrón, Hugo
valverde ocariz ximena
Verger, Toni
Viganò, Daniele
Vigatà Sabaté, M.Francesca
villacrosa pla, salvador
yllanes visa, Ester
ZAGUIRRE, MIREIA

llistat premiats arrossada

Aquesta entrada ha esta publicada en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.